User images

Upload your own images

Upload your own image of the product. Or why not the result of using it?

Reviews & comments

    Be the first to give your opinion on the product

    By LykoLemon-aidBody Lotion & Shower Gel 2 x 400 ml

    65 zƂ*
    Without bundle: 74 zƂ
    New
    Faster deliveryFree delivery option available from 300 zƂ, can be sent immediately
    * Cannot be combined with discount codes.

    Shower gel

    By Lyko Lemon-aid Shower Gel Àr din dagliga citrusboost i duschen. En frÀsch duschgel som rengör huden skonsamt med ett mjukt, krÀmigt lödder och lÀmnar den bÄde ren och glad.

    Formulan innehĂ„ller glycerin som hjĂ€lper till att Ă„terfukta huden och bevara fukten, sĂ„ att huden kĂ€nns mjuk och behaglig – Ă€ven efter dusch. Milt parfymerad med en frisk citruston och passar alla hudtyper, Ă€ven kĂ€nslig eller torr hud.

    Kort sagt: snÀll mot huden, frÀsch för sinnet och perfekt för varje dusch

    400 ml

    Body Lotion

    Lemon-aid Body Lotion Ă€r en lĂ€tt och frĂ€sch bodylotion som ger huden precis lagom med fukt – utan kladd. Den absorberas snabbt, stĂ€rker hudens barriĂ€r och lĂ€mnar huden mjuk, smidig och redo för dagen (eller kvĂ€llen).

    Den vÄrdande formulan innehÄller glycerin och betaine som hjÀlper till att Äterfukta huden pÄ djupet, medan mjukgörande solrosolja ger nÀring och komfort. Vitamin E bidrar till att stÀrka hudbarriÀren och skydda huden mot yttre pÄfrestningar.

    Passar alla hudtyper. En perfekt bodylotion för dagligt bruk – nĂ€r du vill ha en lĂ€tt kĂ€nsla med max feelgood

    400 ml

    Recommended products

    Customer service