Care
19 products
fudgeClean BlondeCare Damage Rewind Package
Clean BlondeCare Damage Rewind Package
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeClean BlondeCare Damage Rewind Package
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
Clean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeClean BlondeEveryday Conditioner250 ml
Clean BlondeEveryday Conditioner250 ml
13,55 €
(5,42 € / 100 ml)
(5,42 € / 100 ml)fudgeClean BlondeEveryday Conditioner250 ml
13,55 €
(5,42 € / 100 ml)
(5,42 € / 100 ml)fudgeBundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeBundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeClean BlondeEveryday Shampoo250 ml
Clean BlondeEveryday Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeClean BlondeEveryday Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeCareDamage Rewind Package
CareDamage Rewind Package
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeCareDamage Rewind Package
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeLuminizerWeightless Conditioner250 ml
LuminizerWeightless Conditioner250 ml
9,90 €

Rec. price 14,35 €Recommended price
14,35 €
(39,60 € / 1000 ml)fudgeLuminizerWeightless Conditioner250 ml
9,90 €

Recommended price
14,35 €
(39,60 € / 1000 ml)fudgeMirror Gloss Conditioner250 ml
Mirror Gloss Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeMirror Gloss Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeClean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
Clean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
14,35 €
(9,57 € / 100 ml)
(9,57 € / 100 ml)fudgeClean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
14,35 €
(9,57 € / 100 ml)
(9,57 € / 100 ml)fudgeMirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
Mirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeMirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Without bundle: 28,70 €
(25,50 € pcs)fudgeCareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
CareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeCareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeCareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
CareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeCareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeBond Builder Shampoo250 ml
Bond Builder Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeBond Builder Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeBond Builder Conditioner250 ml
Bond Builder Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeBond Builder Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeMirror Gloss Shampoo250 ml
Mirror Gloss Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeMirror Gloss Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)fudgeLuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
LuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeLuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)fudgeCareLuminizer Package
CareLuminizer Package
21,50 €

Without bundle: 24,25 €
(21,50 € pcs)fudgeCareLuminizer Package
21,50 €

Without bundle: 24,25 €
(21,50 € pcs)fudgeClean BlondeEveryday Paket
Clean BlondeEveryday Paket
24,90 €

Without bundle: 27,90 €
(24,90 € pcs)fudgeClean BlondeEveryday Paket
24,90 €

Without bundle: 27,90 €
(24,90 € pcs)fudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
Clean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
37,99 €
(37,99 € / 1000 ml)
(37,99 € / 1000 ml)fudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
37,99 €
(37,99 € / 1000 ml)
(37,99 € / 1000 ml)19 products