Produkt jest naprawdę świetny, ale opakowanie jest fatalne. Widzę, że wiele osób też na to narzeka.
Używam go od tygodnia i nie mogę go otworzyć z produktem…
Rola użytkownika: Obsługa klienta w Lyko.tydzień temuKomentarz został dodany tydzień temu
Cześć Anne-Marthe! 🌸
Brzmi dobrze, że uważasz, że sam produkt jest świetny ✨
Może pomoże, jeśli włożysz go na chwilę do lodówki, a jeśli nadal jest zablokowany, odkręć go całkowicie, a następnie ostrożnie z powrotem dokręć, trzymaj za spód (nie za korek) i spróbuj małego triku w przeciwnym kierunku, jeśli gwinty się zablokowały. Jeśli nadal się nie otwiera, oznacza to wadliwą tuleję – wtedy możesz złożyć reklamację przez swoje konto (Moje strony/Historia zamówień → bieżące zamówienie → Reklamacja). Mam nadzieję, że to pomoże
Miłego dnia 🦋