Camilla

  • Post został utworzony 6 dni temu
    Ocena: 1 z 5

    Suche

    Szampon i odżywka były mocno reklamowane. Nie spełniły oczekiwań, musiałem użyć dużo szamponu, aby uzyskać dobrą pianę, lepiej przy drugim myciu, ale zużyłem dużo szamponu. Niestety odżywka też nie poprawiła włosów. Po myciu były suche zamiast tak miękkie, jak obiecywano. To było 600 kr wyrzucone w błoto, a jako klient inner circle musiałem wysłać maila, bo paczka nie dotarła, co nie poprawiło doświadczenia. Produkty ostatecznie dotarły.
    1 produkt w poście Suche
    188 wyświetleń