Emmah

  • Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Polecam!!

    Zauważyłam, że moje włosy są bardzo suche na długości, więc prawdopodobnie potrzebowałabym bardziej zmiękczającej i nawilżającej odżywki, ale ta pachnie niesamowicie dobrze, jak wanilia i karmel, czuć świeżość!
    1 produkt w poście Polecam!!
    225 wyświetleń
  • Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 3 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Polecam!

    Używałam tylko 2 razy, ale już zaczynam czuć różnicę w włosach (mamy tutaj w domu średnio twardą wodę). Włosy są dużo lżejsze i nie są tak obciążone, jedyną trochę przykrą rzeczą było to, że nakrętka od szamponu była luźna, gdy dostałam paczkę, więc trochę wyciekło w pudełku :(
    1 produkt w poście Polecam!
    9 wyświetleń