Linn

  • Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 1 z 5

    Oszczędź swoje pieniądze i nie kupuj

    Kupiłam ten produkt ze względu na wszystkie DOBRE recenzje, gdybym była mądra, wzięłabym pod uwagę złe i nigdy bym go nie kupiła (ale naiwna jak jestem, ignoruję złe recenzje, gdy jest więcej pozytywnych). Jestem naturalną blondynką ze skandynawskimi włosami. Od czasu do czasu rozjaśniam pasemka, żeby trochę rozjaśnić. Przez kilka miesięcy ściśle stosowałam się do instrukcji bez pozytywnych efektów. Moje włosy stają się SŁOMIANE po KAŻDYM użyciu, więc nie rozumiem, jak można używać tego BEZ odżywki/maski do włosów??!! Za każdym razem, gdy nakładam produkt, po użyciu mam w dłoni mnóstwo włosów, nigdy wcześniej nie zdarzyło się to z żadnym produktem. Od kilku tygodni słyszę komentarze, a dziś nawet od kolegów, którzy pytali, czy byłam u fryzjera, choć nie byłam (sama zauważyłam, że moje włosy stały się krótsze od czasu używania tego "całkowicie idealnego ratunku dla włosów" produktu). Mówić o całkowitym lekceważeniu i wyrzucaniu pieniędzy w błoto. Nie zmieniłam niczego innego w swojej pielęgnacji, ani diety, więc jestem w 100% pewna, że czas wyrzucić ten syf do kosza.
    1 produkt w poście Oszczędź swoje pieniądze i nie kupuj
    406 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      Cześć Linn! 😊 Dziękujemy za Twoją recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z produktem, nawet jeśli nie był odpowiedni dla Twoich włosów! 🤍 Maska K18 Leave In Molecular Repair została stworzona, aby wzmacniać uszkodzone włosy, podczas gdy rozjaśniane, mniej uszkodzone włosy skandynawskie czasami potrzebują większego skupienia na nawilżeniu i pielęgnacji zmiękczającej. Wzmacniające zabiegi mogą być odczuwane różnie w zależności od potrzeb włosów i równowagi między białkiem/siłą a wilgocią 🙌 Jeśli Twoje włosy po użyciu są suche lub szorstkie, bardziej nawilżająca seria może być lepsza. Jeśli chcesz wskazówek dotyczących alternatyw, chętnie pomożemy, jesteśmy tylko e-mailem lub telefonem 📧📞 Życzymy Ci naprawdę miłego dnia! 🌷
      1 Like