Linda
- Post został utworzony 5 dni temuOcena: 3 z 5
Letni zapach
Piękny i świeży zapach. Niestety nie utrzymuje się przez cały dzień, ledwo do lunchu. Ładna szklana butelka, ale nieporęczna i boję się ją upuścić. Trudna do zabrania ze sobą, bo nie chcę, żeby grzechotała w torebce. Dla mnie trochę na granicy unisex, jest w tym nuta. Biorę udział w panelu testowym i otrzymałam darmowy produkt testowy.1 produkt w poście Letni zapach301 wyświetleń