Ninel E.

  • Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 2 z 5

    No cóż, o tym

    Byłam tak podekscytowana tą maskarą, opakowanie jest takie piękne, oceny były całkiem dobre, a Anastasia zawsze była dla mnie takim "It-girl" marką. Ale maskara niestety nie była dla mnie dobra z czterech powodów: 1. Bardzo się kruszyła, miałam mnóstwo małych kawałków maskary pod i w oczach 2. Moje oczy trochę spuchły po około 20 minutach noszenia 3. Słabo utrzymuje rzęsy pełne, a dla mnie dość mocno uszkodziła rzęsy 4. Po zaledwie miesiącu otwarcia odkryłam dużą grudkę wosku w tubce, ble! Zawsze dobrze zakręcałam tubkę, więc to było naprawdę nie do przyjęcia przy tak drogiej maskarze Poza tym jest ładna przez pierwsze około 5 minut. Może zadziała dla ciebie, który czytasz ten post.
    1 produkt w poście No cóż, o tym
    5 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Obsługa klienta w Lyko.Komentarz został dodany tydzień temu
      Cześć Nina! 🥰 Dziękujemy, że tak szczegółowo podzieliłaś się swoją opinią 💗 To naprawdę szkoda, że tusz do rzęs nie spełnił Twoich oczekiwań, zwłaszcza gdy miałaś tak duże nadzieje i opisujesz łuszczenie się, podrażnienie oraz zmianę konsystencji po krótkim czasie. Formuły i zachowanie tuszu do rzęs mogą niestety różnić się w zależności od osoby, ale także z czasem, jeśli produkt zmienia konsystencję. Jeśli podejrzewasz, że jest to wada produkcyjna, prosimy o zarejestrowanie reklamacji na Moje strony - Historia zamówień - Zgłoś reklamację, abyśmy mogli przyjrzeć się temu bliżej razem z Tobą i odpowiedzieć mailowo 📧 Miłego dnia 🌸
  • Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 1 z 5

    Donald Trump

    Stałem się tak NIESAMOWICIE pomarańczowy od tego. Nie polecam.
    1 produkt w poście Donald Trump
    2683 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Farmaceut på Lyko.Komentarz został dodany 3 miesięcy temu
      Cześć Ninel E. 😊 Dzięki za podzielenie się! Jak smutno, że nie dało ci koloru, na który liczyłaś, ale mam nadzieję, że znajdziesz inny, który ci się spodoba✨
      1 Like