Pernilla

  • Post został utworzony 2 dni temu
    Ocena: 1 z 5

    Nie mogę polecić

    Działa dobrze przez miesiąc lub dwa. Potem włoski zaczynają wypadać z szczotki i staje się ona trochę ostra. Łatwo też się zadrapać o obudowę, która ma otaczać włoski. Może jest za mało włosków w stosunku do rozmiaru obudowy.
    1 produkt w poście Nie mogę polecić
    8 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 1 d. temu
      Cześć Pernilla! 👋 Dziękujemy, że poświęciłaś czas na napisanie recenzji! 💜 Przykro słyszeć, że pędzel nie spełnił oczekiwań po pewnym czasie użytkowania i że zauważyłaś, że włosie wypada oraz że obudowa wydaje się ostra. Wskazówka dla najlepszej trwałości: regularnie myj pędzel delikatnym mydłem, unikaj moczenia metalowej tulejki, delikatnie wyciskaj i pozwól mu schnąć na płasko lub z włosiem skierowanym w dół. Jeśli podejrzewasz wadę produkcyjną, serdecznie zapraszamy do zarejestrowania reklamacji w zakładce historia zamówień na moich stronach 💌 Wszystkiego najlepszego!