Viivi
- Post został utworzony 5 g. temuOcena: 5 z 5Zakup zweryfikowany ✔
TAK ZADOWOLONA
Nie byłam przygotowana na to, że tak bardzo pokocham balsam do ust! Konsystencja jest idealna, nie za gęsta, ale też nie za rzadka. Zarówno Cherry, jak i Bubblegum pachniały tak cudownie i pozostawiały ładny odcień na ustach, nie będąc przy tym zbyt intensywne! Jedyną rzeczą, która trochę szkoda, jest to, jak małe są, chciałabym, żeby były trochę większe, ale jednocześnie są poręczne do noszenia i nie zajmują dużo miejsca. Tak czy inaczej, jestem super zadowolona! #lykoreview12 wyświetleń - Post został utworzony 11 miesięcy temu3 wyświetleń