Pielęgnacja włosów
Ilość wszystkich produktów: 4
TRESemméTRESemmé Conditioner Luxurious Moisture - odżywka nawilżająca100 ml
TRESemmé Conditioner Luxurious Moisture - odżywka nawilżająca100 ml
1,90 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)TRESemméTRESemmé Conditioner Luxurious Moisture - odżywka nawilżająca100 ml
1,90 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)TRESemméTRESemmé Dry Shampoo Volumising - suchy szampon dodający objętości250 ml
TRESemmé Dry Shampoo Volumising - suchy szampon dodający objętości250 ml
8,90 €
(3,56 € / 100 ml)
(3,56 € / 100 ml)TRESemméTRESemmé Dry Shampoo Volumising - suchy szampon dodający objętości250 ml
8,90 €
(3,56 € / 100 ml)
(3,56 € / 100 ml)TRESemméTRESemmé Luxurious Moisture Shampoo - szampon do włosów suchych100 ml
TRESemmé Luxurious Moisture Shampoo - szampon do włosów suchych100 ml
1,90 €
(19 € / 1000 ml)
(19 € / 1000 ml)TRESemméTRESemmé Luxurious Moisture Shampoo - szampon do włosów suchych100 ml
1,90 €
(19 € / 1000 ml)
(19 € / 1000 ml)TRESemméTRESemmé Hairspray Freeze Hold - lakier do włosów400 ml
TRESemmé Hairspray Freeze Hold - lakier do włosów400 ml
7,90 €(19,75 € / 1000 ml)
TRESemméTRESemmé Hairspray Freeze Hold - lakier do włosów400 ml
7,90 €(19,75 € / 1000 ml)