Garnier
Garnier är ett franskt företag som grundades 1904 av Alfred Amour Garnier. Företaget specialiserar sig på skönhetsprodukter för både hud och hår. Sortimentet omfattar ett brett utbud av hudvårdsprodukter, micellärvatten, hårfärger, brun utan sol-produkter och hårinpackningar med produktformuleringar berikade med ingredienser av naturligt ursprung. Garnier är godkänt av Cruelty Free International.
Populära produkter
GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
Micellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
10,50 €
(15 € / 1000 ml)
(15 € / 1000 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
10,50 €
(15 € / 1000 ml)
(15 € / 1000 ml)GarnierOliaPermanent Color110 Superlight Natural Blonde
OliaPermanent Color110 Superlight Natural Blonde
12,90 €
(12,90 € st)
(12,90 € st)GarnierOliaPermanent Color110 Superlight Natural Blonde
12,90 €
(12,90 € st)
(12,90 € st)GarnierPureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
PureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
10,90 €
(10,90 € st)
(10,90 € st)GarnierPureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
10,90 €
(10,90 € st)
(10,90 € st)GarnierNutrisse Ultra Créme Permanent Color7.3 Golden Blonde
Nutrisse Ultra Créme Permanent Color7.3 Golden Blonde
10,50 €
(10,50 € st)
(10,50 € st)GarnierNutrisse Ultra Créme Permanent Color7.3 Golden Blonde
10,50 €
(10,50 € st)
(10,50 € st)GarnierSkinActiveMicellar Cleansing Gel Wash200 ml
SkinActiveMicellar Cleansing Gel Wash200 ml
7,50 €
(3,75 € / 100 ml)
(3,75 € / 100 ml)GarnierSkinActiveMicellar Cleansing Gel Wash200 ml
7,50 €
(3,75 € / 100 ml)
(3,75 € / 100 ml)Senaste recensioner
178 produkter
GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
Micellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
10,50 €
(15 € / 1000 ml)
(15 € / 1000 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin700 ml
10,50 €
(15 € / 1000 ml)
(15 € / 1000 ml)GarnierFructisBanana Hair Food Nourishing Hair Mask400 ml
FructisBanana Hair Food Nourishing Hair Mask400 ml
10,46 €

Rek. pris 10,50 €Rekommenderat pris
10,50 €
(26,15 € / 1000 ml)GarnierFructisBanana Hair Food Nourishing Hair Mask400 ml
10,46 €

Rekommenderat pris
10,50 €
(26,15 € / 1000 ml)GarnierFructisCurls Method Air Dry Cream260 ml
FructisCurls Method Air Dry Cream260 ml
8,75 €
(33,65 € / 1000 ml)
(33,65 € / 1000 ml)GarnierFructisCurls Method Air Dry Cream260 ml
8,75 €
(33,65 € / 1000 ml)
(33,65 € / 1000 ml)GarnierFructisMethod For Curls Shampoo200 ml
FructisMethod For Curls Shampoo200 ml
7,90 €
(3,95 € / 100 ml)
(3,95 € / 100 ml)GarnierFructisMethod For Curls Shampoo200 ml
7,90 €
(3,95 € / 100 ml)
(3,95 € / 100 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin400 ml
Micellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin400 ml
8,50 €
(21,25 € / 1000 ml)
(21,25 € / 1000 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin400 ml
8,50 €
(21,25 € / 1000 ml)
(21,25 € / 1000 ml)GarnierFructisDamage Eraser Keratin Filler 10-in-1 Leave-In400 ml
FructisDamage Eraser Keratin Filler 10-in-1 Leave-In400 ml
7,90 €
(19,75 € / 1000 ml)
(19,75 € / 1000 ml)GarnierFructisDamage Eraser Keratin Filler 10-in-1 Leave-In400 ml
7,90 €
(19,75 € / 1000 ml)
(19,75 € / 1000 ml)GarnierFructisPineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Treatment400 ml
FructisPineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Treatment400 ml
10,50 €
(26,25 € / 1000 ml)
(26,25 € / 1000 ml)GarnierFructisPineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Treatment400 ml
10,50 €
(26,25 € / 1000 ml)
(26,25 € / 1000 ml)GarnierFructisAloe Vera Hair Food Quenching Multi-Use Treatment400 ml
FructisAloe Vera Hair Food Quenching Multi-Use Treatment400 ml
10,50 €
(26,25 € / 1000 ml)
(26,25 € / 1000 ml)GarnierFructisAloe Vera Hair Food Quenching Multi-Use Treatment400 ml
10,50 €
(26,25 € / 1000 ml)
(26,25 € / 1000 ml)GarnierSkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
SkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
3,90 €
(3,90 € st)
(3,90 € st)GarnierSkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
3,90 €
(3,90 € st)
(3,90 € st)GarnierVitamin C* Fresh & Bright Hydrating Sorbet Cream85 ml
Vitamin C* Fresh & Bright Hydrating Sorbet Cream85 ml
7,90 €
(9,29 € / 100 ml)
(9,29 € / 100 ml)GarnierVitamin C* Fresh & Bright Hydrating Sorbet Cream85 ml
7,90 €
(9,29 € / 100 ml)
(9,29 € / 100 ml)GarnierPureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
PureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
10,90 €
(10,90 € st)
(10,90 € st)GarnierPureActiveInvisible Pimple Patch for Impure Skin 22 pcs
10,90 €
(10,90 € st)
(10,90 € st)GarnierOliaSemi-Permanent ToningOld Money Blonde
OliaSemi-Permanent ToningOld Money Blonde
10,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)GarnierOliaSemi-Permanent ToningOld Money Blonde
10,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)GarnierMineralUltra Dry Ultimate Protection 48H Non Stop50 ml
MineralUltra Dry Ultimate Protection 48H Non Stop50 ml
3,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)GarnierMineralUltra Dry Ultimate Protection 48H Non Stop50 ml
3,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)GarnierFructisDamage Eraser Shampoo1000 ml
FructisDamage Eraser Shampoo1000 ml
10,90 €
(10,90 € / 1000 ml)
(10,90 € / 1000 ml)GarnierFructisDamage Eraser Shampoo1000 ml
10,90 €
(10,90 € / 1000 ml)
(10,90 € / 1000 ml)GarnierOliaPermanent Color4.0 Dark Brown
OliaPermanent Color4.0 Dark Brown
12,90 €
(12,90 € st)
(12,90 € st)GarnierOliaPermanent Color4.0 Dark Brown
12,90 €
(12,90 € st)
(12,90 € st)GarnierVitamin C* Glow Boost Serum For Dull Skin30 ml
Vitamin C* Glow Boost Serum For Dull Skin30 ml
15,50 €
(51,67 € / 100 ml)
(51,67 € / 100 ml)GarnierVitamin C* Glow Boost Serum For Dull Skin30 ml
15,50 €
(51,67 € / 100 ml)
(51,67 € / 100 ml)GarnierNutrisse Ultra Créme Permanent Color3.6 Darkest Auburn Brown
Nutrisse Ultra Créme Permanent Color3.6 Darkest Auburn Brown
10,50 €
(10,50 € st)
(10,50 € st)GarnierNutrisse Ultra Créme Permanent Color3.6 Darkest Auburn Brown
10,50 €
(10,50 € st)
(10,50 € st)GarnierFructisMethod For Curls Spray150 ml
FructisMethod For Curls Spray150 ml
9,49 €

Rek. pris 9,50 €Rekommenderat pris
9,50 €
(6,33 € / 100 ml)GarnierFructisMethod For Curls Spray150 ml
9,49 €

Rekommenderat pris
9,50 €
(6,33 € / 100 ml)GarnierSkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Face Sheet Mask for Tired Skin
SkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Face Sheet Mask for Tired Skin
3,83 €

Rek. pris 4,50 €Rekommenderat pris
4,50 €
(3,83 € st)GarnierSkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Face Sheet Mask for Tired Skin
3,83 €

Rekommenderat pris
4,50 €
(3,83 € st)GarnierResponsHair Remedy 3-Honey Strengtening Mask340 ml
ResponsHair Remedy 3-Honey Strengtening Mask340 ml
5,50 €
(16,18 € / 1000 ml)
(16,18 € / 1000 ml)GarnierResponsHair Remedy 3-Honey Strengtening Mask340 ml
5,50 €
(16,18 € / 1000 ml)
(16,18 € / 1000 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin100 ml
Micellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin100 ml
4,50 €
(45 € / 1000 ml)
(45 € / 1000 ml)GarnierMicellar Cleansing Water All-In-1 for Normal & Sensitive Skin100 ml
4,50 €
(45 € / 1000 ml)
(45 € / 1000 ml)GarnierFructisSleek & Stay Leave-in Serum50 ml
FructisSleek & Stay Leave-in Serum50 ml
11,90 €
(23,80 € / 100 ml)
(23,80 € / 100 ml)GarnierFructisSleek & Stay Leave-in Serum50 ml
11,90 €
(23,80 € / 100 ml)
(23,80 € / 100 ml)GarnierResponsAvocado Oil & Shea Butter Hair Remedy Mask340 ml
ResponsAvocado Oil & Shea Butter Hair Remedy Mask340 ml
4,90 €
(14,41 € / 1000 ml)
(14,41 € / 1000 ml)GarnierResponsAvocado Oil & Shea Butter Hair Remedy Mask340 ml
4,90 €
(14,41 € / 1000 ml)
(14,41 € / 1000 ml)GarnierFructisDamage Eraser Conditioner200 ml
FructisDamage Eraser Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)GarnierFructisDamage Eraser Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)178 produkter