Massageolja
Botanisera bland härliga massageoljor från flertal kända varumärken såsom Maria Åkerberg, Rituals, FACE Stockholm, Weleda mfl. Det finns oljor med dofter som ger mer avslappning såsom lavendel men även mer uppiggande varianter innehållandes rosmarin. Unna dig en härlig spabehandling hemma och låt kroppen få återhämtning.
97 produkter
WeledaLavenderRelaxing Body Oil100 ml
LavenderRelaxing Body Oil100 ml
14,26 €

Rek. pris 19,50 €Rekommenderat pris
19,50 €
(14,26 € / 100 ml)WeledaLavenderRelaxing Body Oil100 ml
14,26 €

Rekommenderat pris
19,50 €
(14,26 € / 100 ml)STYLPROFabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherPink
Fabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherPink
31,20 €

Rek. pris 41,50 €Rekommenderat pris
41,50 €
(31,20 € st)STYLPROFabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherPink
31,20 €

Rekommenderat pris
41,50 €
(31,20 € st)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Relaxing125 ml
Body & Massage Oil Relaxing125 ml
14,90 €
(119,20 € / 1000 ml)
(119,20 € / 1000 ml)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Relaxing125 ml
14,90 €
(119,20 € / 1000 ml)
(119,20 € / 1000 ml)MineasHimalayan Salt Massage Ball Pink
Himalayan Salt Massage Ball Pink
4,95 €
(4,95 € st)
(4,95 € st)MineasHimalayan Salt Massage Ball Pink
4,95 €
(4,95 € st)
(4,95 € st)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Natural250 ml
Body & Massage Oil Natural250 ml
13,50 €
(54 € / 1000 ml)
(54 € / 1000 ml)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Natural250 ml
13,50 €
(54 € / 1000 ml)
(54 € / 1000 ml)STYLPROFabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherBlack
Fabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherBlack
29,34 €

Rek. pris 41,50 €Rekommenderat pris
41,50 €
(29,34 € st)STYLPROFabulous Firmer LED Light Therapy Neck & Face SmootherBlack
29,34 €

Rekommenderat pris
41,50 €
(29,34 € st)Parsa BeautyNature LoveGua Sha Rose Quartz
Nature LoveGua Sha Rose Quartz
13,50 €
(13,50 € st)
(13,50 € st)Parsa BeautyNature LoveGua Sha Rose Quartz
13,50 €
(13,50 € st)
(13,50 € st)CuramFace And Massage Oil Wooden Flower50 ml
Face And Massage Oil Wooden Flower50 ml
33,90 €
(67,80 € / 100 ml)
(67,80 € / 100 ml)CuramFace And Massage Oil Wooden Flower50 ml
33,90 €
(67,80 € / 100 ml)
(67,80 € / 100 ml)CuramFace Cup MiniRelaxing Green
Face Cup MiniRelaxing Green
21,90 €
(21,90 € st)
(21,90 € st)CuramFace Cup MiniRelaxing Green
21,90 €
(21,90 € st)
(21,90 € st)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Energy125 ml
Body & Massage Oil Energy125 ml
18,50 €
(148 € / 1000 ml)
(148 € / 1000 ml)Maria ÅkerbergBody & Massage Oil Energy125 ml
18,50 €
(148 € / 1000 ml)
(148 € / 1000 ml)CuramFace CupRelaxing Green
Face CupRelaxing Green
24,90 €
(24,90 € st)
(24,90 € st)CuramFace CupRelaxing Green
24,90 €
(24,90 € st)
(24,90 € st)WeledaArnicaMassage Oil200 ml
ArnicaMassage Oil200 ml
20,14 €

Rek. pris 27,50 €Rekommenderat pris
27,50 €
(10,07 € / 100 ml)WeledaArnicaMassage Oil200 ml
20,14 €

Rekommenderat pris
27,50 €
(10,07 € / 100 ml)CuramDynamic Massage CupCalming White
Dynamic Massage CupCalming White
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)CuramDynamic Massage CupCalming White
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)CuramDynamic mini cupRelaxing Green
Dynamic mini cupRelaxing Green
28,50 €
(28,50 € st)
(28,50 € st)CuramDynamic mini cupRelaxing Green
28,50 €
(28,50 € st)
(28,50 € st)MineasHimalayan Salt Massage Heart Pink
Himalayan Salt Massage Heart Pink
4,95 €
(4,95 € st)
(4,95 € st)MineasHimalayan Salt Massage Heart Pink
4,95 €
(4,95 € st)
(4,95 € st)WeledaMumStretch Mark Massage Oil100 ml
MumStretch Mark Massage Oil100 ml
18,19 €

Rek. pris 24,90 €Rekommenderat pris
24,90 €
(18,19 € / 100 ml)WeledaMumStretch Mark Massage Oil100 ml
18,19 €

Rekommenderat pris
24,90 €
(18,19 € / 100 ml)WeledaMumPerineum Massage Oil50 ml
MumPerineum Massage Oil50 ml
11,02 €

Rek. pris 14,90 €Rekommenderat pris
14,90 €
(22,04 € / 100 ml)WeledaMumPerineum Massage Oil50 ml
11,02 €

Rekommenderat pris
14,90 €
(22,04 € / 100 ml)CuramFace Cup MiniCuring Pink
Face Cup MiniCuring Pink
21,90 €
(21,90 € st)
(21,90 € st)CuramFace Cup MiniCuring Pink
21,90 €
(21,90 € st)
(21,90 € st)CuramStatic Massage CupRelaxing Green
Static Massage CupRelaxing Green
35,90 €
(35,90 € st)
(35,90 € st)CuramStatic Massage CupRelaxing Green
35,90 €
(35,90 € st)
(35,90 € st)WeledaArnicaMassage Oil100 ml
ArnicaMassage Oil100 ml
13,61 €

Rek. pris 19,50 €Rekommenderat pris
19,50 €
(13,61 € / 100 ml)WeledaArnicaMassage Oil100 ml
13,61 €

Rekommenderat pris
19,50 €
(13,61 € / 100 ml)CuramFace CupCuring Pink
Face CupCuring Pink
24,90 €
(24,90 € st)
(24,90 € st)CuramFace CupCuring Pink
24,90 €
(24,90 € st)
(24,90 € st)CuramDynamic Massage CupRelaxing Green
Dynamic Massage CupRelaxing Green
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)CuramDynamic Massage CupRelaxing Green
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)IberoRose Quartz Roller
Rose Quartz Roller
20,50 €
(20,50 € st)
(20,50 € st)IberoRose Quartz Roller
20,50 €
(20,50 € st)
(20,50 € st)CuramBody And Massage Oil Wooden Citrus150 ml
Body And Massage Oil Wooden Citrus150 ml
28,50 €
(19 € / 100 ml)
(19 € / 100 ml)CuramBody And Massage Oil Wooden Citrus150 ml
28,50 €
(19 € / 100 ml)
(19 € / 100 ml)97 produkter