XL
XL Professional Haircare
XL is haircare that makes space for more. More volume, more confidence, more value. And makes sure you get more for less.
Populära produkter
XLVolumeShampoo1000 ml
VolumeShampoo1000 ml
37 €
(37 € / 1000 ml)
(37 € / 1000 ml)XLVolumeShampoo1000 ml
37 €
(37 € / 1000 ml)
(37 € / 1000 ml)XLScalpShampoo400 ml
ScalpShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLScalpShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLIntensive Moisture Hair Mask250 ml
Intensive Moisture Hair Mask250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLIntensive Moisture Hair Mask250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLHair Mousse Extra Strong300 ml
Hair Mousse Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLHair Mousse Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLBondingLeave-in-treatment200 ml
BondingLeave-in-treatment200 ml
19,50 €
(9,75 € / 100 ml)
(9,75 € / 100 ml)XLBondingLeave-in-treatment200 ml
19,50 €
(9,75 € / 100 ml)
(9,75 € / 100 ml)98 produkter
XLScalpShampoo400 ml
ScalpShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLScalpShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLIntensive Moisture Hair Mask250 ml
Intensive Moisture Hair Mask250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLIntensive Moisture Hair Mask250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLBondingConditioner400 ml
BondingConditioner400 ml
19,50 €
(48,75 € / 1000 ml)
(48,75 € / 1000 ml)XLBondingConditioner400 ml
19,50 €
(48,75 € / 1000 ml)
(48,75 € / 1000 ml)XLHeat protection250 ml
Heat protection250 ml
15,50 €
(6,20 € / 100 ml)
(6,20 € / 100 ml)XLHeat protection250 ml
15,50 €
(6,20 € / 100 ml)
(6,20 € / 100 ml)XLVolumeShampoo400 ml
VolumeShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLVolumeShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLMoistureConditioner400 ml
MoistureConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLMoistureConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLBondingLeave-in-treatment200 ml
BondingLeave-in-treatment200 ml
19,50 €
(9,75 € / 100 ml)
(9,75 € / 100 ml)XLBondingLeave-in-treatment200 ml
19,50 €
(9,75 € / 100 ml)
(9,75 € / 100 ml)XLMoistureShampoo400 ml
MoistureShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLMoistureShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLRepairShampoo - Updated Formula1000 ml
RepairShampoo - Updated Formula1000 ml
32,50 €
(32,50 € / 1000 ml)
(32,50 € / 1000 ml)XLRepairShampoo - Updated Formula1000 ml
32,50 €
(32,50 € / 1000 ml)
(32,50 € / 1000 ml)XLFiber Mousse300 ml
Fiber Mousse300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLFiber Mousse300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLRepairConditioner - Updated Formula1000 ml
RepairConditioner - Updated Formula1000 ml
32,50 €
(32,50 € / 1000 ml)
(32,50 € / 1000 ml)XLRepairConditioner - Updated Formula1000 ml
32,50 €
(32,50 € / 1000 ml)
(32,50 € / 1000 ml)XLBondingShampoo400 ml
BondingShampoo400 ml
19,50 €
(48,75 € / 1000 ml)
(48,75 € / 1000 ml)XLBondingShampoo400 ml
19,50 €
(48,75 € / 1000 ml)
(48,75 € / 1000 ml)XLSilverShampoo400 ml
SilverShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLSilverShampoo400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLVolumeConditioner400 ml
VolumeConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLVolumeConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLColour CareShampoo1000 ml
Colour CareShampoo1000 ml
37 €
(37 € / 1000 ml)
(37 € / 1000 ml)XLColour CareShampoo1000 ml
37 €
(37 € / 1000 ml)
(37 € / 1000 ml)XLHair Mousse Extra Strong300 ml
Hair Mousse Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLHair Mousse Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLRepair Leave-in Treatment250 ml
Repair Leave-in Treatment250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLRepair Leave-in Treatment250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLAll skin typesAnti-Perspirant Roll-On75 ml
All skin typesAnti-Perspirant Roll-On75 ml
12,50 €
(16,67 € / 100 ml)
(16,67 € / 100 ml)XLAll skin typesAnti-Perspirant Roll-On75 ml
12,50 €
(16,67 € / 100 ml)
(16,67 € / 100 ml)Nyhet
XLMoisture Leave-in Treatment250 ml
Moisture Leave-in Treatment250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)NyhetXLMoisture Leave-in Treatment250 ml
17,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)XLMoistureShampoo 400 ml & Conditioner 400 ml
MoistureShampoo 400 ml & Conditioner 400 ml
31,50 €

Utan paketpris: 35 €
(31,50 € st)XLMoistureShampoo 400 ml & Conditioner 400 ml
31,50 €

Utan paketpris: 35 €
(31,50 € st)XLScalpConditioner400 ml
ScalpConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLScalpConditioner400 ml
17,50 €
(43,75 € / 1000 ml)
(43,75 € / 1000 ml)XLBondingMask250 ml
BondingMask250 ml
19,50 €
(7,80 € / 100 ml)
(7,80 € / 100 ml)XLBondingMask250 ml
19,50 €
(7,80 € / 100 ml)
(7,80 € / 100 ml)XLHair Spray Extra Strong300 ml
Hair Spray Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLHair Spray Extra Strong300 ml
15,50 €
(51,67 € / 1000 ml)
(51,67 € / 1000 ml)XLScalpSerum150 ml
ScalpSerum150 ml
15,50 €
(10,33 € / 100 ml)
(10,33 € / 100 ml)XLScalpSerum150 ml
15,50 €
(10,33 € / 100 ml)
(10,33 € / 100 ml)98 produkter