K-Beauty
Eteläkorealainen ihonhoito on valloittanut maailman rytinällä, ja tuotteita on ylistetty niiden kekseliään sisällön ja tuotekehityksen ansiosta.
Korealaiset tunnetaan äärimmäisen nirsoina ihonhoidon suhteen. Lisäksi he eivät halua maksaa siitä paljoa. Tämän takia paikallisten valmistajien on pitänyt kehittää korkealaatuisia tuotteita alhaisin hinnoin. He ovat myös hyviä käyttämään luonnollisia ainesosia eivätkä pelkää kokeilla uutta.
Uutuudet
Uutuus
MedicubePDRN Pink Collagen Gel Mask28 g
PDRN Pink Collagen Gel Mask28 g
6,50 €
(23,21 € / 100 g)
(23,21 € / 100 g)UutuusMedicubePDRN Pink Collagen Gel Mask28 g
6,50 €
(23,21 € / 100 g)
(23,21 € / 100 g)Uutuus
MedicubeCollagen Night Wrapping Mask75 ml
Collagen Night Wrapping Mask75 ml
24,70 €

Suos. hinta 32,90 €Suositeltu hinta
32,90 €
(32,93 € / 100 ml)UutuusMedicubeCollagen Night Wrapping Mask75 ml
24,70 €

Suositeltu hinta
32,90 €
(32,93 € / 100 ml)Uutuus
MedicubeZero Pore Pad 20155 ml
Zero Pore Pad 20155 ml
25,60 €

Suos. hinta 32,50 €Suositeltu hinta
32,50 €
(16,52 € / 100 ml)UutuusMedicubeZero Pore Pad 20155 ml
25,60 €

Suositeltu hinta
32,50 €
(16,52 € / 100 ml)Uutuus
MedicubeCollagen Jelly Cream110 ml
Collagen Jelly Cream110 ml
28,90 €

Suos. hinta 32,90 €Suositeltu hinta
32,90 €
(26,27 € / 100 ml)UutuusMedicubeCollagen Jelly Cream110 ml
28,90 €

Suositeltu hinta
32,90 €
(26,27 € / 100 ml)Uutuus
SUNEWMED+Single-use face towels - Kertakäyttöiset pyyhkeet kasvoille10 kpl
Single-use face towels - Kertakäyttöiset pyyhkeet kasvoille10 kpl
1,99 €
(19,90 € / 100 kpl)
(19,90 € / 100 kpl)UutuusSUNEWMED+Single-use face towels - Kertakäyttöiset pyyhkeet kasvoille10 kpl
1,99 €
(19,90 € / 100 kpl)
(19,90 € / 100 kpl)2794 tuotetta
SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule55 ml
Madagascar CentellaAmpoule55 ml
13,49 €

Suos. hinta 24 €Suositeltu hinta
24 €
(24,53 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule55 ml
13,49 €

Suositeltu hinta
24 €
(24,53 € / 100 ml)WOW-hinta
Beauty of JoseonRevive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
Revive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
12,80 €

Suos. hinta 22,90 €Suositeltu hinta
22,90 €
(42,67 € / 100 ml)WOW-hintaBeauty of JoseonRevive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
12,80 €

Suositeltu hinta
22,90 €
(42,67 € / 100 ml)WOW-hinta
COSRXAdvanced Snail 96 Mucin Power Essence100 ml
Advanced Snail 96 Mucin Power Essence100 ml
12,90 €

Suos. hinta 28,90 €Suositeltu hinta
28,90 €
(12,90 € / 100 ml)WOW-hintaCOSRXAdvanced Snail 96 Mucin Power Essence100 ml
12,90 €

Suositeltu hinta
28,90 €
(12,90 € / 100 ml)Beauty of JoseonGlow Serum: Propolis+Niacinamide30 ml
Glow Serum: Propolis+Niacinamide30 ml
13,50 €

Suos. hinta 22,90 €Suositeltu hinta
22,90 €
(45 € / 100 ml)Beauty of JoseonGlow Serum: Propolis+Niacinamide30 ml
13,50 €

Suositeltu hinta
22,90 €
(45 € / 100 ml)Beauty of JoseonGreen Plum Refreshing Cleanser100 ml
Green Plum Refreshing Cleanser100 ml
10,64 €

Suos. hinta 18,50 €Suositeltu hinta
18,50 €
(10,64 € / 100 ml)Beauty of JoseonGreen Plum Refreshing Cleanser100 ml
10,64 €

Suositeltu hinta
18,50 €
(10,64 € / 100 ml)WOW-hinta
Beauty of JoseonRelief Sun: Rice + Probiotics SPF5050 ml
Relief Sun: Rice + Probiotics SPF5050 ml
12,40 €

Suos. hinta 22,90 €Suositeltu hinta
22,90 €
(24,80 € / 100 ml)WOW-hintaBeauty of JoseonRelief Sun: Rice + Probiotics SPF5050 ml
12,40 €

Suositeltu hinta
22,90 €
(24,80 € / 100 ml)Beauty of JoseonRed Bean Refreshing Pore Mask140 ml
Red Bean Refreshing Pore Mask140 ml
13,28 €

Suos. hinta 21,50 €Suositeltu hinta
21,50 €
(9,49 € / 100 ml)Beauty of JoseonRed Bean Refreshing Pore Mask140 ml
13,28 €

Suositeltu hinta
21,50 €
(9,49 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule30 ml
Madagascar CentellaAmpoule30 ml
7,78 €

Suos. hinta 14 €Suositeltu hinta
14 €
(25,93 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule30 ml
7,78 €

Suositeltu hinta
14 €
(25,93 € / 100 ml)WOW-hinta
COSRXAdvanced Snail 92 All in one Cream100 ml
Advanced Snail 92 All in one Cream100 ml
17,10 €

Suos. hinta 34,50 €Suositeltu hinta
34,50 €
(17,10 € / 100 ml)WOW-hintaCOSRXAdvanced Snail 92 All in one Cream100 ml
17,10 €

Suositeltu hinta
34,50 €
(17,10 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRXAdvanced Snail92 All in One Cream Tube50 g
Advanced Snail92 All in One Cream Tube50 g
Jäsenhinta13,87 €

Alkuperäishinta 18,50 €Normaali hinta
18,50 €
(27,74 € / 100 g)Club Lyko -25%COSRXAdvanced Snail92 All in One Cream Tube50 g
Jäsenhinta13,87 €

Normaali hinta
18,50 €
(27,74 € / 100 g)Beauty of JoseonDynasty Cream50 ml
Dynasty Cream50 ml
22,25 €

Suos. hinta 35,50 €Suositeltu hinta
35,50 €
(44,50 € / 100 ml)Beauty of JoseonDynasty Cream50 ml
22,25 €

Suositeltu hinta
35,50 €
(44,50 € / 100 ml)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
Daily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
18,99 €
(37,98 € / 100 ml)
(37,98 € / 100 ml)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
18,99 €
(37,98 € / 100 ml)
(37,98 € / 100 ml)Smuuti SkinWatermelon Sorbet Balm100 ml
Watermelon Sorbet Balm100 ml
18,90 €
(18,90 € / 100 ml)
(18,90 € / 100 ml)Smuuti SkinWatermelon Sorbet Balm100 ml
18,90 €
(18,90 € / 100 ml)
(18,90 € / 100 ml)WOW-hinta
PuritoMighty Bamboo Panthenol Cream100 ml
Mighty Bamboo Panthenol Cream100 ml
16,60 €

Suos. hinta 33 €Suositeltu hinta
33 €
(16,60 € / 100 ml)WOW-hintaPuritoMighty Bamboo Panthenol Cream100 ml
16,60 €

Suositeltu hinta
33 €
(16,60 € / 100 ml)WOW-hinta
PuritoOat-in Calming Gel Cream100 ml
Oat-in Calming Gel Cream100 ml
14,30 €

Suos. hinta 24 €Suositeltu hinta
24 €
(14,30 € / 100 ml)WOW-hintaPuritoOat-in Calming Gel Cream100 ml
14,30 €

Suositeltu hinta
24 €
(14,30 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule100 ml
Madagascar CentellaAmpoule100 ml
21,04 €

Suos. hinta 37 €Suositeltu hinta
37 €
(21,04 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar CentellaAmpoule100 ml
21,04 €

Suositeltu hinta
37 €
(21,04 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRXThe 6 Peptide Skin Booster Serum150 ml
The 6 Peptide Skin Booster Serum150 ml
Jäsenhinta27,67 €

Alkuperäishinta 36,90 €Normaali hinta
36,90 €
(18,45 € / 100 ml)Club Lyko -25%COSRXThe 6 Peptide Skin Booster Serum150 ml
Jäsenhinta27,67 €

Normaali hinta
36,90 €
(18,45 € / 100 ml)BBIANever Die Mascara02 Power Brown
Never Die Mascara02 Power Brown
16,90 €
(16,90 € kpl)
(16,90 € kpl)BBIANever Die Mascara02 Power Brown
16,90 €
(16,90 € kpl)
(16,90 € kpl)Smuuti SkinWatermelon Dew Serum30 ml
Watermelon Dew Serum30 ml
15,90 €
(53 € / 100 ml)
(53 € / 100 ml)Smuuti SkinWatermelon Dew Serum30 ml
15,90 €
(53 € / 100 ml)
(53 € / 100 ml)Beauty of JoseonRadiance Cleansing Balm100 ml
Radiance Cleansing Balm100 ml
15,20 €

Suos. hinta 26,50 €Suositeltu hinta
26,50 €
(15,20 € / 100 ml)Beauty of JoseonRadiance Cleansing Balm100 ml
15,20 €

Suositeltu hinta
26,50 €
(15,20 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar Centella Light Cleansing Oil200 ml
Madagascar Centella Light Cleansing Oil200 ml
19,26 €

Suos. hinta 32 €Suositeltu hinta
32 €
(9,63 € / 100 ml)SKIN1004Madagascar Centella Light Cleansing Oil200 ml
19,26 €

Suositeltu hinta
32 €
(9,63 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRXMaster Patch Clear Fit 18 patches18 kpl
Master Patch Clear Fit 18 patches18 kpl
Jäsenhinta6,37 €

Alkuperäishinta 8,50 €Normaali hinta
8,50 €
(35,39 € / 100 kpl)Club Lyko -25%COSRXMaster Patch Clear Fit 18 patches18 kpl
Jäsenhinta6,37 €

Normaali hinta
8,50 €
(35,39 € / 100 kpl)Club Lyko -25%
COSRXAdvanced SnailMucin Gel Cleanser150 ml
Advanced SnailMucin Gel Cleanser150 ml
Jäsenhinta15,59 €

Alkuperäishinta 20,79 €Normaali hinta
20,79 €
(10,39 € / 100 ml)Club Lyko -25%COSRXAdvanced SnailMucin Gel Cleanser150 ml
Jäsenhinta15,59 €

Normaali hinta
20,79 €
(10,39 € / 100 ml)Beauty of JoseonRelief Sun Aqua Fresh SPF5050 ml
Relief Sun Aqua Fresh SPF5050 ml
14,17 €

Suos. hinta 22,50 €Suositeltu hinta
22,50 €
(28,34 € / 100 ml)Beauty of JoseonRelief Sun Aqua Fresh SPF5050 ml
14,17 €

Suositeltu hinta
22,50 €
(28,34 € / 100 ml)2794 tuotetta