Milla

  • Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 1 z 5

    Zły

    Używałem wielu dezodorantów Adidas, ale ten jest kiepski. Pachnie naprawdę stęchle, a pachy śmierdzą potem już po samym spacerze. Nie pamiętam, kiedy ostatnio pachniałem potem, więc zdecydowanie nie kupię ponownie. Dlaczego Lyko klasyfikuje ten produkt jako męski? Na opakowaniu nic nie ma o mężczyznach, a gdzie indziej jest to dla kobiet.
    1 produkt w poście Zły
    27 wyświetleń
  • Post został utworzony 9 miesięcy temu
    Ocena: 2 z 5

    Zły zapach

    Oczyści makijaż całkiem dobrze, ale pachnie drożdżami. Na szczęście mała butelka i wymaga kilku pompek. Planuję to zużyć, ale nie polecam nikomu. Produkty tego producenta nie wydają się być zaprojektowane dla osób w średnim wieku. Na jasnej butelce biały tekst, którego prawie nie widać nawet w okularach.
    1 produkt w poście Zły zapach
    53 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Były pracownik.Komentarz został dodany 9 miesięcy temu
      Cześć Milla! Dziękuję za Twoją recenzję 💖 Szkoda, że nie podobał Ci się zapach produktu. Mam nadzieję, że mimo to uda Ci się go zużyć! Miłego weekendu ✨