Furry Family
Furry Friends on täysin vegaaninen, Ruotsissa valmistettu ja ihmisillä ensin testattu turkinhoitosarja. Tuotteet on kehitetty tiiviissä yhteistyössä ruotsalaisen REF Stockholm -hiustenhoitoyrityksen kanssa. Turkinhoitotuotteet on kehitetty puhdistamaan koirasi sekä hoitamaan sen turkkia. Koko tuotesarja sisältää kasviperäisiä proteiineja, jotka vahvistavat turkkia sekä pehmentävää aloe veraa ja B5-provitamiinia.
20 tuotetta
Mr Bear FamilyBeard Comb
Beard Comb
26,50 €
(26,50 € kpl)
(26,50 € kpl)Mr Bear FamilyBeard Comb
26,50 €
(26,50 € kpl)
(26,50 € kpl)Mr Bear FamilyGolden EmberShaving Cream75 ml
Golden EmberShaving Cream75 ml
20,50 €
(27,33 € / 100 ml)
(27,33 € / 100 ml)Mr Bear FamilyGolden EmberShaving Cream75 ml
20,50 €
(27,33 € / 100 ml)
(27,33 € / 100 ml)Family FreshCoco & Shea ButterShower Cream500 ml
Coco & Shea ButterShower Cream500 ml
3,50 €
(7 € / 1000 ml)
(7 € / 1000 ml)Family FreshCoco & Shea ButterShower Cream500 ml
3,50 €
(7 € / 1000 ml)
(7 € / 1000 ml)Family FreshAlmond OilShower Cream500 ml
Almond OilShower Cream500 ml
3,50 €
(7 € / 1000 ml)
(7 € / 1000 ml)Family FreshAlmond OilShower Cream500 ml
3,50 €
(7 € / 1000 ml)
(7 € / 1000 ml)SundaeFluffy Pancakes Whipped Shower Foam260 ml
Fluffy Pancakes Whipped Shower Foam260 ml
17 €
(65,38 € / 1000 ml)
(65,38 € / 1000 ml)SundaeFluffy Pancakes Whipped Shower Foam260 ml
17 €
(65,38 € / 1000 ml)
(65,38 € / 1000 ml)Mr Bear FamilyStraight Razor Master250 g
Straight Razor Master250 g
32,50 €
(13 € / 100 g)
(13 € / 100 g)Mr Bear FamilyStraight Razor Master250 g
32,50 €
(13 € / 100 g)
(13 € / 100 g)Uutuus
Baylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
The Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € kpl)
UutuusBaylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € kpl)
Uutuus
Baylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
The Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
UutuusBaylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyCombs Stainless Steel
Combs Stainless Steel
26,50 €(26,50 € kpl)
Mr Bear FamilyCombs Stainless Steel
26,50 €(26,50 € kpl)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Woodland30 ml
Moustache Wax Woodland30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Woodland30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Wilder30 g
Moustache Wax Wilder30 g
14,90 €(49,67 € / 100 g)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Wilder30 g
14,90 €(49,67 € / 100 g)
Mr Bear FamilyGolden EmberShampoo250 ml
Golden EmberShampoo250 ml
26,50 €(10,60 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyGolden EmberShampoo250 ml
26,50 €(10,60 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Orginal30 ml
Moustache Wax Orginal30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Orginal30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Citrus30 ml
Moustache Wax Citrus30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyMoustache Wax Citrus30 ml
14,90 €(49,67 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyOlive Brush
Olive Brush
36,90 €(36,90 € kpl)
Mr Bear FamilyOlive Brush
36,90 €(36,90 € kpl)
Mr Bear FamilyGolden EmberFace & Body Scrub100 ml
Golden EmberFace & Body Scrub100 ml
22,90 €(22,90 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyGolden EmberFace & Body Scrub100 ml
22,90 €(22,90 € / 100 ml)
Mr Bear FamilyKit Shampoo & Conditioner
Kit Shampoo & Conditioner
38,90 €(38,90 € kpl)
Mr Bear FamilyKit Shampoo & Conditioner
38,90 €(38,90 € kpl)
Family FreshSo Soft Caring Shower500 ml
So Soft Caring Shower500 ml
3,50 €(7 € / 1000 ml)
Family FreshSo Soft Caring Shower500 ml
3,50 €(7 € / 1000 ml)
Four ReasonsOriginalBundle Winter Shampoo 500 ml & Conditioner 500 ml
OriginalBundle Winter Shampoo 500 ml & Conditioner 500 ml
40,90 €
Ilman pakettihintaa: 45,80 €
(40,90 € kpl)Four ReasonsOriginalBundle Winter Shampoo 500 ml & Conditioner 500 ml
40,90 €
Ilman pakettihintaa: 45,80 €
(40,90 € kpl)MühlePartahöylä R41 Avoin kamparakenne
Partahöylä R41 Avoin kamparakenne
42,50 €(42,50 € kpl)
MühlePartahöylä R41 Avoin kamparakenne
42,50 €(42,50 € kpl)
20 tuotetta