Good Girl
Upptäck den fängslande världen av Good Girl, en värld där modern femininitet sömlöst sammanflätasmed djärvelegans. Fördjupa dig i en ikonisk kollektion som hämtar inspiration från Carolina Herrerasunika perspektiv på dualitet som finns inom varje kvinna. Dessa dofter är mer än dofter-de är enförkroppsligande av empowerment och självupptäckt, inrymda i slående stilettformade flaskor somsymboliserar styrka och stil. Det finns en Good Girl-doft för varje kvinna.
24 Produkte
Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum50 ml
Good GirlBlush Eau de Parfum50 ml
73,40 €

UVP 132 €Empfohlener Preis
132 €
(146,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum50 ml
73,40 €

Empfohlener Preis
132 €
(146,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum30 ml
Good GirlBlush Eau de Parfum30 ml
57,30 €

UVP 91 €Empfohlener Preis
91 €
(191 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum30 ml
57,30 €

Empfohlener Preis
91 €
(191 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum30 ml
Good GirlEau De Parfum30 ml
61,60 €

UVP 86 €Empfohlener Preis
86 €
(205,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum30 ml
61,60 €

Empfohlener Preis
86 €
(205,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute80 ml
Good GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute80 ml
99 €

UVP 177 €Empfohlener Preis
177 €
(123,75 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute80 ml
99 €

Empfohlener Preis
177 €
(123,75 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum50 ml
Very Good GirlElixir Eau de Parfum50 ml
79,50 €

UVP 139 €Empfohlener Preis
139 €
(159 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum50 ml
79,50 €

Empfohlener Preis
139 €
(159 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
Good GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
78,40 €

UVP 139 €Empfohlener Preis
139 €
(156,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
78,40 €

Empfohlener Preis
139 €
(156,80 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlEau de parfum50 ml
Very Good GirlEau de parfum50 ml
82,30 €

UVP 132 €Empfohlener Preis
132 €
(164,60 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlEau de parfum50 ml
82,30 €

Empfohlener Preis
132 €
(164,60 € / 100 ml)WOW-Preis
Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum50 ml
Good GirlEau De Parfum50 ml
65,90 €

UVP 120 €Empfohlener Preis
120 €
(131,80 € / 100 ml)WOW-PreisCarolina HerreraGood GirlEau De Parfum50 ml
65,90 €

Empfohlener Preis
120 €
(131,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum80 ml
Good GirlBlush Eau de Parfum80 ml
93,50 €

UVP 169 €Empfohlener Preis
169 €
(116,88 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum80 ml
93,50 €

Empfohlener Preis
169 €
(116,88 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum150 ml
Good GirlBlush Eau de Parfum150 ml
146 €

UVP 220 €Empfohlener Preis
220 €
(97,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Eau de Parfum150 ml
146 €

Empfohlener Preis
220 €
(97,33 € / 100 ml)Carolina Herrera212 Men NYC Eau de Toilette200 ml
212 Men NYC Eau de Toilette200 ml
109,70 €

UVP 168 €Empfohlener Preis
168 €
(54,85 € / 100 ml)Carolina Herrera212 Men NYC Eau de Toilette200 ml
109,70 €

Empfohlener Preis
168 €
(54,85 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlHair Mist30 ml
Good GirlHair Mist30 ml
39,19 €

UVP 54 €Empfohlener Preis
54 €
(130,63 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlHair Mist30 ml
39,19 €

Empfohlener Preis
54 €
(130,63 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum Refill200 ml
Good GirlEau De Parfum Refill200 ml
153 €

UVP 231 €Empfohlener Preis
231 €
(76,50 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum Refill200 ml
153 €

Empfohlener Preis
231 €
(76,50 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
Good GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
64 €

UVP 95 €Empfohlener Preis
95 €
(213,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
64 €

Empfohlener Preis
95 €
(213,33 € / 100 ml)Carolina Herrera212 Men NYC Eau de Toilette30 ml
212 Men NYC Eau de Toilette30 ml
64 €
(213,33 € / 100 ml)
(213,33 € / 100 ml)Carolina Herrera212 Men NYC Eau de Toilette30 ml
64 €
(213,33 € / 100 ml)
(213,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute50 ml
Good GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute50 ml
84,90 €

UVP 139 €Empfohlener Preis
139 €
(169,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute50 ml
84,90 €

Empfohlener Preis
139 €
(169,80 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum30 ml
Very Good GirlElixir Eau de Parfum30 ml
61,80 €

UVP 95 €Empfohlener Preis
95 €
(206 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum30 ml
61,80 €

Empfohlener Preis
95 €
(206 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum Refillable100 ml
Good GirlEau De Parfum Refillable100 ml
109 €

UVP 166 €Empfohlener Preis
166 €
(109 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum Refillable100 ml
109 €

Empfohlener Preis
166 €
(109 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute30 ml
Good GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute30 ml
64,80 €

UVP 95 €Empfohlener Preis
95 €
(216 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlJasmine Absolute Eau de Parfum Absolute30 ml
64,80 €

Empfohlener Preis
95 €
(216 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau de Parfum80 ml
Good GirlBlush Elixir Eau de Parfum80 ml
115,30 €

UVP 177 €Empfohlener Preis
177 €
(144,13 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau de Parfum80 ml
115,30 €

Empfohlener Preis
177 €
(144,13 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBody Cream200 ml
Good GirlBody Cream200 ml
41,41 €
UVP 57 €Empfohlener Preis
57 €
(20,71 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBody Cream200 ml
41,41 €
Empfohlener Preis
57 €
(20,71 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlShower Gel200 ml
Good GirlShower Gel200 ml
37,58 €
UVP 49 €Empfohlener Preis
49 €
(18,79 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlShower Gel200 ml
37,58 €
Empfohlener Preis
49 €
(18,79 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum Elixir80 ml
Very Good GirlElixir Eau de Parfum Elixir80 ml
96,10 €
UVP 177 €Empfohlener Preis
177 €
(120,13 € / 100 ml)Carolina HerreraVery Good GirlElixir Eau de Parfum Elixir80 ml
96,10 €
Empfohlener Preis
177 €
(120,13 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum80 ml
Good GirlEau De Parfum80 ml
90,50 €
UVP 154 €Empfohlener Preis
154 €
(113,13 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlEau De Parfum80 ml
90,50 €
Empfohlener Preis
154 €
(113,13 € / 100 ml)24 Produkte