Tata Harper
Skin-Love, Self-Love
Unna din hud välbehövlig vård med våra riktade hudinvesteringar för frisk och yngre hud idag – och imorgon.
PROVA TATA'S FAVORIT GLOW HACK!
Dubbelt så mycket lyster på fem minuter. Regenerating Cleanser och Resurfacing Mask är effektiva var för sig, men fungerar ännu bättre tillsammans.
38 producten
New brand alert!
Meld je aan en ontvang een e-mail wanneer Tata Harper verkrijgbaar is bij Lyko.
om u te abonneren
Tata HarperRegenerating Cleanser Small50 ml
Regenerating Cleanser Small50 ml
€32(€64 / 100 ml)
Tata HarperRegenerating Cleanser Small50 ml
€32(€64 / 100 ml)
Tata HarperNourishing Oil Cleanser125 ml
Nourishing Oil Cleanser125 ml
€88(€70,40 / 100 ml)
Tata HarperNourishing Oil Cleanser125 ml
€88(€70,40 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Cleanser Large125 ml
Clarifying Cleanser Large125 ml
€78(€62,40 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Cleanser Large125 ml
€78(€62,40 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Refining Cleanser125 ml
Superkind Refining Cleanser125 ml
€100(€80 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Refining Cleanser125 ml
€100(€80 / 100 ml)
Tata HarperHydrating Floral Essence Large125 ml
Hydrating Floral Essence Large125 ml
€113(€90,40 / 100 ml)
Tata HarperHydrating Floral Essence Large125 ml
€113(€90,40 / 100 ml)
Tata HarperRejuvenating Serum Small30 ml
Rejuvenating Serum Small30 ml
€169(€563,33 / 100 ml)
Tata HarperRejuvenating Serum Small30 ml
€169(€563,33 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Serum30 ml
Resurfacing Serum30 ml
€100(€333,33 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Serum30 ml
€100(€333,33 / 100 ml)
Tata HarperRestorative Eye Crème Refillable Starter Kit15 ml
Restorative Eye Crème Refillable Starter Kit15 ml
€150(€1 000 / 100 ml)
Tata HarperRestorative Eye Crème Refillable Starter Kit15 ml
€150(€1 000 / 100 ml)
Tata HarperRestorative Eye Creme Refill15 ml
Restorative Eye Creme Refill15 ml
€125(€833,33 / 100 ml)
Tata HarperRestorative Eye Creme Refill15 ml
€125(€833,33 / 100 ml)
Tata HarperBio-Barrier Eye Creme15 ml
Bio-Barrier Eye Creme15 ml
€150(€1 000 / 100 ml)
Tata HarperBio-Barrier Eye Creme15 ml
€150(€1 000 / 100 ml)
Tata HarperCrème Riche50 ml
Crème Riche50 ml
€225(€450 / 100 ml)
Tata HarperCrème Riche50 ml
€225(€450 / 100 ml)
Tata HarperRepairative Moisturizer50 ml
Repairative Moisturizer50 ml
€113(€226 / 100 ml)
Tata HarperRepairative Moisturizer50 ml
€113(€226 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Moisturizer50 ml
Clarifying Moisturizer50 ml
€82(€164 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Moisturizer50 ml
€82(€164 / 100 ml)
Tata HarperWater-Lock Moisturizer50 ml
Water-Lock Moisturizer50 ml
€82(€164 / 100 ml)
Tata HarperWater-Lock Moisturizer50 ml
€82(€164 / 100 ml)
Tata HarperWater-Lock Moisturizer Refill50 ml
Water-Lock Moisturizer Refill50 ml
€70(€140 / 100 ml)
Tata HarperWater-Lock Moisturizer Refill50 ml
€70(€140 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Fortifying Moisturizer50 ml
Superkind Fortifying Moisturizer50 ml
€157(€314 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Fortifying Moisturizer50 ml
€157(€314 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Mask30 ml
Resurfacing Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Mask30 ml
Clarifying Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperClarifying Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Radiance Mask30 ml
Superkind Radiance Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperSuperkind Radiance Mask30 ml
€65(€216,67 / 100 ml)
Tata HarperRetinoic Nutrient Face Oil30 ml
Retinoic Nutrient Face Oil30 ml
€138(€460 / 100 ml)
Tata HarperRetinoic Nutrient Face Oil30 ml
€138(€460 / 100 ml)
Tata HarperRevitalizing Body Oil125 ml
Revitalizing Body Oil125 ml
€135(€108 / 100 ml)
Tata HarperRevitalizing Body Oil125 ml
€135(€108 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Body Serum125 ml
Resurfacing Body Serum125 ml
€169(€135,20 / 100 ml)
Tata HarperResurfacing Body Serum125 ml
€169(€135,20 / 100 ml)
Tata HarperCremé BlushLovely
Cremé BlushLovely
€51,90(€1 153,33 / 100 ml)
Tata HarperCremé BlushLovely
€51,90(€1 153,33 / 100 ml)
Tata HarperLip CrémeBare
Lip CrémeBare
€45,90(€1 147,50 / 100 ml)
Tata HarperLip CrémeBare
€45,90(€1 147,50 / 100 ml)
38 producten